Dwie urodzniowe karteczki DL z naszej słodkiej kolekcji "Sweet Celebration".
Ponownie wykorzystałam moje "znaczkowe" wykrojoniki.
Bardzo mi się podoba, że mogę powycinać sobie różne fargmenty papierów i grafik.
Bardzo mi się podoba, że mogę powycinać sobie różne fargmenty papierów i grafik.
Każda kolekcja z tymi wykrojnikami wygląda świetnie.
Więc pewnie jeszcze nie zobaczycie u mnie kartki w tym stylu.
Wykorzystałam:
Pozdrawiam



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz