Pokazywanie postów oznaczonych etykietą tagi2014. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą tagi2014. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 2 lutego 2015

Rok z tagami :)

Witam,
tak jak wcześniej pisałam, 
dzisiaj nadszedł czas podsumowania naszej wspólnej zabawy z tagami. 
W grudniu tematem zabawy było 'coś nowego' 
Tak więc stworzyliście tagi z planami na nowy rok, z nowymi przydasiami itp.
 Poniżej kilka wyróżnionych:



W styczniu bawiliśmy się karnawałowo
czyli były maski, pióra i mnóstwo błyskotek.  
Piękne prace powstały!!! 

Dla nas miłym zaskoczeniem jest fakt, że do końca zabawy wytrzymało z nami aż 8 osób!!!

1. MAXymalnie papierowo
2. Siódmy Anioł
3. Olka
4. Muszelia
5. Alicja
6. ewinka Nowa
7. Agnieszka Adwent
8. Aszczka

     
      
 dla wytrwałych mamy 3 nagrody, które przydzieliłyśmy drogą losowania!

Gratulujemy !!! 
o kontakt prosimy pod koniec tygodnia na adres: sklep@uhkgallery.pl
Jeszcze raz dziękujemy za wspólne tagowanie :)

sobota, 10 stycznia 2015

Karnawałowy tag

To już po raz ostatni bawimy się z tagami na UHK Gallery.

Tym razem proponujemy pobawić się błyskotkami czyli dużo brokatu, świecidełek, złotej farby itd.
Temat: Karnawałowy tag 

Nasze inspiracje:
Niepowtarzalna Kartka


Janka

Rudlis

Na Wasze tagi czekamy do 31 stycznia do godz. 23.59.
A jeszcze do 15 stycznia można zgłaszać tagi z tematu "Coś nowego"
Zapraszamy :)

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Tagi w grudniu - "Coś nowego"

Dzisiaj rozpoczynamy kolejną zabawę tagową o ciekawej tematyce.
Nowy Rok to:
nowe plany do wytyczenia,
nowe przedsięwzięcia do wykonania,
nowe miejsca do zwiedzenia,
nowe pomysły do realizacji,
nowy dom do zamieszkania
a może nowe dziecko w rodzinie?

Nasze inspiracje dla Was

Milena -Niepowtarzalna Kartka 



art-moni

Rudlis
Czekamy na Wasze tagi o tematyce "Coś nowego"
 do 15 stycznia do godz.23.59 - zapraszamy!


sobota, 27 grudnia 2014

Listopadowe tagi zawieszki

Witam,
mam nadzieję, że wypoczęliście w czasie świąt, że miło spędziliście czas w gronie najbliższych.
Dzisiaj przygotowałam podsumowanie tagów z listopada, 
gdyż czas przedświąteczny wykorzystałyśmy na inspiracje i dekoracje.
Bardzo nam miło, że mimo gorączki przedświątecznej mieliście czas na zabawę z nami.

Oto Wasze tagi w skrócie, zapraszam do oglądania szczegółów na blogach autorów
Mamy też rekordzistkę w ilości wykonanych tagów - zapraszam do craftinki
I na koniec jeszcze piękne tagi kolejnych uczestników:
4. Ela 17
6. Olka

Bardzo dziękuję za udział i już wkrótce zapraszam do kolejnego tematu 
:* 

poniedziałek, 10 listopada 2014

Tagi w listopadzie

Witam,
zanim zaprezentuję temat tagowej zabawy na kolejny miesiąc
chciałam podziękować za liczny udział w październikowych kuchennych tagach.
Były tagi jako dodatki do prezentów, jako magnesy na lodówkę,
niektóre miały 'szczególne' wytyczne odnośnie dobrej żony.
Były też bardzo słodkie, kawowe, czy o tematyce pirackiej :)
Za wszystkie bardzo dziękujemy:

 A nasz nowy temat to "TAGI ZAWIESZKI NA PREZENTY"

Powoli nadchodzi czas zakupów świątecznych, warto przyozdobić zapakowane prezenty
własnoręcznie wykonanymi zawieszkami (tagami)
Kilka naszych inspiracji dla Was:

art-moni
Rudlis
I tradycyjnie czekamy na Wasze tagi do 30 listopada do 23.59 :)

piątek, 10 października 2014

Kuchenne tagi

W tym miesiącu proponujemy wykonanie taga z elementem związanym z kuchnią. 
Można dodać grafikę, wycinankę, tekturkę lub papier.
Coś co łatwo skojarzyć z gotowaniem, jedzeniem,  kuchnią.
A może ktoś doda przepis na ulubione ciasteczka?
Tag może być również częścią albumu, przepiśnika lub kartki. 
Pomysłów z pewnością Wam nie zabraknie. 

Nasze tagi:

Janka


Oczywiście na tagi czekamy do 31 października :)

środa, 8 października 2014

Odliczane tagi

Zanim podamy wytyczne na październik i zaprosimy do zabawy
- prezentujemy 'odliczane tagi'
Stworzyliście piękne prace wykorzystując uhakowe papiery! 
Oto wszystkie Wasze tagi. Klikając w autora taga przeniesiecie się na ich blogi. 
Warto odwiedzić i zobaczyć szczegóły.
 
http://samara84.blogspot.com/2014/09/tag-wrzesniowy.html
 Olka


Bardzo dziękujemy :)