Witam,
tak jak wcześniej pisałam,
dzisiaj nadszedł czas podsumowania naszej wspólnej zabawy z tagami.
W grudniu tematem zabawy było 'coś nowego'
Tak więc stworzyliście tagi z planami na nowy rok, z nowymi przydasiami itp.
Poniżej kilka wyróżnionych:
W styczniu bawiliśmy się karnawałowo
czyli były maski, pióra i mnóstwo błyskotek.
Piękne prace powstały!!!
Dla nas miłym zaskoczeniem jest fakt, że do końca zabawy wytrzymało z nami aż 8 osób!!!
1. MAXymalnie papierowo
2. Siódmy Anioł
3. Olka
4. Muszelia
5. Alicja
6. ewinka Nowa
7. Agnieszka Adwent
8. Aszczka

dla wytrwałych mamy 3 nagrody, które przydzieliłyśmy drogą losowania!
Gratulujemy !!!
o kontakt prosimy pod koniec tygodnia na adres: sklep@uhkgallery.pl
Jeszcze raz dziękujemy za wspólne tagowanie :)































