piątek, 18 grudnia 2020

nutcracker

 Dzień dobry,

Usiadłam sobie i zaczęłam dziubać i co z tego wyszło- dziadek do orzechów! Cały z UHaKowych papierów. Użyłam cudownych zieleni z kolekcji "Winter tree- Bottle green". Dodałam nieco złota, czarne buty, szablę i dziadek do orzechów gotowy.

Zdradzę Wam, że nasza szefowa Ula otrzymała tą pracę i wywołała ona niemałe zaskoczenie. Ula była mega zaskoczona i zachwycona. To jest idealna ozdoba na święta w jej domu. Okazało się, że jej rodzina szukała dziadka do orzechów jako ozdoby, ale żaden nie przypadł do gustu. :)

Hello,

I sat down and started crafting and what came out- a nutcracker! It's all made of UHK Gallery papers. I used gorgeous green from "Winter tree- Bottle green". I added some gold, black shoes, spade and a nutcracker is ready.

I need to say that I sent this project to Ula, our boss, and she was really surprised. Ula was surprised and astonished. It's a perfect decoration for Christmas at her house. It turned out that they were looking for a nutcracker as a decoration but there was no nutcracker that they would like :)


Użyłam: / I used:


Do zobaczenia / See you next time1 komentarz: