Witajcie
Ostatnio miałam przyjemność stworzyć słodkie podziękowania dla nauczycieli - opakowanie mieszczące czekoladki merci. Od razu wiedziałam jaką kolekcję wykorzystam - OldSchool, nie była bym sobą nie dodając innych papierów - Nostalgic Girl oraz Winter Tree. Jeszcze ukryły mi się tam dodatki z innej kolekcji oraz papier z starszych papierów - może uda Ci się go dostrzec?
Użyłam:









.jpg)









































