poniedziałek, 22 czerwca 2026

Z okazji zakończenia roku szkolnego

 Witajcie

Ostatnio miałam przyjemność stworzyć słodkie podziękowania dla nauczycieli - opakowanie mieszczące czekoladki merci. Od razu wiedziałam jaką kolekcję wykorzystam - OldSchool, nie była bym sobą nie dodając innych papierów - Nostalgic Girl oraz Winter Tree. Jeszcze ukryły mi się tam dodatki z innej kolekcji oraz papier z starszych papierów - może uda Ci się go dostrzec?












Użyłam:


 








sobota, 20 czerwca 2026

cukierkowy wózek

 Dzień dobry.

Troszkę to trwało, ale w końcu jest projekt 3D z cudnych papierów "Sweet Celebration". Cukierkowy wózek, pełen jest słodkości. Znalazła się nawet kolorowa wata. Nie zabrakło też ruchomych kół, bo skoro to wózek to musi jeździć. Nie wiem jak Wy, ale ja bym bardzo chętnie kupiła cuksy z takiego stoiska.

Hello.

It took me some time while, but here it is - a 3D project made with the lovely Sweet Celebration papers. The candy cart is full of sweet treats — there’s even colorful cotton candy. And of course, it has moving wheels, because if it’s a cart, it simply has to roll. I'm sure I would have bought some candy from a real cart like this.








Użyłam: / I used:


Do zobaczenia :)

See you next time :)



piątek, 19 czerwca 2026

Zakończenie roku szkolnego

 Hello

Jak mnie niezmiernie cieszy, że mamy cudowną szkolną kolekcję Old School. Jest wprost idealna na podziekowania dla nauczycieli. Znajdziesz tutaj grafiki dla każdego przedmiotu. Ja mialam przyjemnośc stworzyć 4 kartki dla Pani od j.polskiego, angielskiego, matmy i dla Pani wychowawczyni i zarazem nauczycielki wf-u.











Użyłam:

Arkusz





Katyart










czwartek, 18 czerwca 2026

Zaszalej


Karolina jest energetyczną 42-latką. Zdrowo się odżywia, uprawia sport i wcale nie wygląda na swoje lata.





 Wykorzystałam:









Do zobaczenia ♥️ 


sobota, 13 czerwca 2026

Kartka DL z podziękowaniami

Dzisiaj szybciutka kartka w formacie DL, w turkusach, z naszej cudnej
Są moje kwiaty z materiału, chlapania, tekturkowy napis i firmowe logo.
Myślę, że to będzie fajna pamiątka udanej współpracy :)





Wykorzystałam:


Pozdrawiam serdecznie