poniedziałek, 30 stycznia 2017

Art journal 2017Drogie Panie i Panowie! Zgodnie z obietnicą zapraszamy dziś do nowej zabawy na naszym blogu. Ponieważ art journale tematyczne nieco nas przez ostatnie lata zmęczyły, w tym roku zmieniamy sposób działania - przez cały rok zachowamy stałą formę pracy, mianowicie wpis do art journala, ale temat zabawy będzie co miesiąc nowy. Tematy będą związane, mniej lub bardziej, z nazwami kolekcji papierów UHK Gallery, ale nie ma konieczności, żeby w swoich pracach używać produktów z naszego sklepu. W ogóle nie ma żadnych formalnych wyznaczników, ważna jest własna interpretacja tematu - a jak wiadomo art journal jest formą bardzo pojemną i można sobie pozwalać na szaleństwa. 

Pierwszy temat nawiązuje do kolekcji papierów "Misty Morning" i brzmi: MGLIŚCIE

Jak to w art journalu,  interpretacje mogą być najróżniejsze i ogranicza Was tylko własna wyobraźnia - czy wyjdziecie od mglistego poranka czy zamglonych oczu, od mglistych planów czy mglistych kolorów, to zawsze ciekawi jesteśmy efektu. Linki do Waszych prac zostawiajcie w komentarzach pod postem (zgłaszając w ten sposób pracę wyrażacie jednocześnie zgodę na publikację jej zdjęcia na blogu UHK Gallery Inspiracje), przy czym nie ma też ograniczenia czasowego, tzn. 20 lutego pojawi się wprawdzie na blogu post z kolejnym tematem do zabawy (i nowe tematy będziemy publikować 20 dnia każdego miesiąca), ale prace na wcześniejsze tematy można zgłaszać cały czas, można wracać sobie na spokojnie do tego, czego nie zdażyło się zrobić i ogólnie bawić się dobrze. 

Na początek mglista inspiracja ode mnie - śnieżny i zamglony wpis inspirowany wierszem Roberta Frosta "Przystając pod  lasem w ciemny wieczór" w tłumaczeniu Stanisława Barańczaka: To jak, zeszyciki na art journale już przygotowane? Czekamy niecierpliwie!


13 komentarzy:

 1. Super, super, super :D Temat bardzo interesujący. A kolekcję już mam i muszę powiedzieć, że jest piękna...Uwielbiam pastelowe kolory a najbardziej róże i fiolety więc nie mogłam sobie wymarzyć bardziej odpowiednich dla mnie papierów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Napewno się skuszę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja mglista praca - http://waltance.blogspot.com/2017/02/mgliscie.html

  OdpowiedzUsuń
 4. A tutaj moja: https://uagnieszkik.blogspot.com/2017/02/mgliscie.html

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też już jest! http://sonrisacrafts.blogspot.com/2017/02/artjournal-1-mga.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój wpis: http://malahabka.blogspot.com/2017/02/mgliscie.html

  OdpowiedzUsuń
 7. i moje mgliste przemyślenia:http://www.avonlea.pl/2017/02/mgliscie.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój mglisty poranek:
  http://zmojejszuflady.blogspot.com/2017/02/art-journal-2017.html

  OdpowiedzUsuń
 9. znów na ostatni dzwonek :) http://muszelia.blogspot.com/2017/02/patches-of-fog.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój mglisty journal
  http://draga-projekt.blogspot.com/2017/02/art-journal-styczen-mgliscie_19.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Z wielką przyjemnością włączam się do art journalowych zmagań. To mój pierwszy art journal. Jestem zupełną nowicjuszką. Mam mgliste:-) pojęcie o mediach (raczej teoretyczne). Użyłam farb plakatowych. Żeby nie przynudzać, dodam tylko, że Wasze prace naprawdę przyprawiają o szybsze bicie serducha, są pełne emocji i takie... prawdziwe:-)
  http://zatokawspomnien.blogspot.com/2017/02/mgliscie-lecz-niebeznadziejnie.html
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Trochę, khem ;), opóźnionam ale jest (znaczy był już dawno, tylko zdjęć nie było)! http://oshinowy.blogspot.com/2017/03/foggy-dew.html

  OdpowiedzUsuń