wtorek, 20 września 2016

Rozwiązanie wyzwania "Jedna kolekcja - Holmes in Love"

Kolekcja Holmes in Love ma swój niepowtarzalny, wyraźny charakter, i takie też prace powstały z niej w ramach ostatniego wyzwania - oryginalne, bogate, z pazurem. Dwa projekty zachwyciły nas szczególnie, bo naprawdę zapierają dech zarówno samą swoją formą, jak i sposobem wykorzystania naszych papierów. Laureatkami wyzwania zostają: 

YumeArt i jej obłędny "starodawny" aparat fotograficzny: 
MakaArt i jej niesamowity album, pełen niespodzianek i ukrytych elementów: 
Serdecznie dziękujemy autorkom wszystkich zgłoszonych prac za wspólną zabawę, oraz gratulujemy zwyciężczyniom, podziwiając ich wyobraźnię, pomysłowość i talent! YumeArt i MakaArt (jakie piękne podobieństwo nicków!) - zapraszamy Was do stworzenia prac-inspiracji na kolejne wyzwanie "Jedna kolekcja", które rozpocznie się 10 października, a po odbiór nagród (dwóch kolekcji UHK Gallery - jednej dowolnie wybranej i drugiej wybranej przez nas do następnego wyzwania) bardzo prosimy zgłosić się mailowo na adres uhkgallery@uhkgallery.pl

Nowe wyzwanie pojawi się na blogu 10 października, będzie odrobinkę inne, ale jak zwykle będzie to zabawa z jedną kolekcją, zapraszamy!


6 komentarzy: