środa, 10 sierpnia 2016

Wyzwanie "Jedna kolekcja" - "Holmes in Love"

Jest już sierpień, więc zgodnie z obietnicą zapraszamy na kolejną edycję wyzwania "Jedna kolekcja". Dziś zapraszamy do zabawy z wyrazistymi papierami z serii "Holmes in Love".

Główne zasady wyzwania:

1. Tworzymy pracę scrapbookingową i wykorzystujemy w niej wyłącznie papiery z kolekcji "Holmes in Love" (dodatki mogą być dowolne, ograniczenie dotyczy papierów)

2. Tym razem nie unikamy żadnego stylu ani tematu, natomiast znowu, podobnie jak w poprzedniej edycji wyzwania, staramy się, żeby praca na wyzwanie miała jak najbardziej wyrazisty styl lub temat. Niech to będzie coś na bardzo konkretną okazję np. praca ślubna, pamiątka komunijna, kartka dla babci na 90 urodziny, albo z okazji obrony dyplomu dla lekarza, album ciążowy, prezent na 18 urodziny, podziękowanie dla pań ze szkoły... Może być też coś w konkretnym, wyraźnym stylu: romantycznym, męskim, cyberpunkowym, clean & simple itd, itp. Nie robimy kartek "na każdą okazję", z ogólnymi napisami. 

Prace na wyzwanie zgłaszamy za pomocą żabki dostępnej pod postem do 10 września (zgłaszając w ten sposób swoją pracę wyrażasz zgodę na jej publikację na blogu UHK Gallery Inspiracje). Można zgłosić więcej niż jedną pracę. Osoba, której pracę uznamy za najciekawszą, zostanie zaproszona do stworzenia inspiracji na wyzwanie w kolejnym wyzwaniu (w październiku) oraz otrzyma dwa zestawy papierów UHK Gallery: jeden wybrany przez siebie i drugi z kolekcji, która będzie przedmiotem następnego wyzwania. Wygraną ogłosimy 20 września.

Pierwszą pracę inspiracyjną z papierów "Holmes in Love" wykonała dla nas Habka, zwyciężczyni wyzwania z poprzedniego miesiąca. 
Jest  to ramka ze zdjęciem Habkowego syna, który jest prawdziwą gwiazdą rocka :)


Janka

Art-Moni
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz