czwartek, 29 sierpnia 2013

Wakacyjne alterowanie - mediowo.

Witam Was jeszcze wakacyjnie :)
 W naszym cyklu "Wakacyjne alterowanie" przedstawiam Wam dzisiaj romantyczny lecz wcale nie słodki komplecik. Przerobiłam stare z pudełko (ze swojego bogatego zbioru rzeczy, co to się zawsze mogą przydać). 


Przemalowałam je na czarno, przetarłam złotą pastą i okleiłam papierem Arbuz z serii Tropical Fruits. Papier jest jednolity i idealnie się nadaje jako tło do szalonej mediowej zabawy. Pochlapałam go solidnie tuszami i mgiełkami, troszkę postemplowałam, a wzór na boki pudełka stworzyłam przy pomocy embosingu na gorąco i stempla z różą.Chlapanie i tuszowanie tak mi się spodobało, że z pozostałości papieru stworzyłam dodatkowo kartkę, wykorzystując jeden z moich ulubionych arkuszy, czarna stronę MOTYWU oraz craftowa bazę.


Główną ozdobą kompletu są żółte róże, które zrobiłam przy pomocy tego samego stempla, którego użyłam na bokach pudełka (wycinając róże nożyczkami i nakładając płatki warstwami na siebie).
I jeszcze na zakończenie konfrontacja pudełek - przed i po ozdobieniu.


pozdrawiam Was serdecznie i zachęcam do mediowej zabawy na Uhakowych papierach :)
.

6 komentarzy:

  1. Zgadzam się całkowicie - bardzo romantyczny, ale zupełnie nie słodki! Najbardziej niesamowite wrażenie sprawia siateczka na kartce. Piękne rzeczy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomysł z różą jest niesamowity! Nie myślałam żeby ją wyciąć i tak ułożyć. Super!

    OdpowiedzUsuń
  3. przecudny komplecik ... a pomysł ze stemplowaną różą super ...

    OdpowiedzUsuń