piątek, 10 czerwca 2016

Wyzwanie "Jedna kolekcja" - Allo, Allo

Nadeszła pora na kolejną edycję naszego wyzwania pod hasłem "Jedna kolekcja". Dziś zapraszamy do zabawy z fantastycznymi papierami "Allo Allo"! (Przy okazji wspomnę, że ta kolekcja jest akurat w promocji, więc warto zajrzeć do sklepiku UHK Gallery i sobie zakupić!)

Główne zasady wyzwania:

1. Tworzymy pracę scrapbookingową i wykorzystujemy w niej wyłącznie papiery z kolekcji Allo Allo (dodatki mogą być dowolne, ograniczenie dotyczy papierów)

2. Tym razem nie unikamy żadnego stylu ani tematu, natomiast staramy się, żeby praca na wyzwanie miała jak najbardziej wyrazisty styl lub temat. Niech to będzie coś na bardzo konkretną okazję np. praca ślubna, pamiątka komunijna, kartka dla babci na 90 urodziny, albo z okazji obrony dyplomu dla lekarza, album ciążowy, prezent na 18 urodziny, podziękowanie dla pań ze szkoły... Może być też coś w konkretnym, wyraźnym stylu: romantycznym, męskim, cyberpunkowym, clean & simple itd, itp. Nie robimy kartek "na każdą okazję", z ogólnymi napisami. Tym razem trzymamy się konkretów :)

Prace na wyzwanie zgłaszamy za pomocą żabki dostępnej pod postem do 10 lipca (zgłaszając w ten sposób swoją pracę wyrażasz zgodę na jej publikację na blogu UHK Gallery Inspiracje). Można zgłosić więcej niż jedną pracę. Osoba, której pracę uznamy za najciekawszą, zostanie zaproszona do stworzenia inspiracji na wyzwanie w kolejnym wyzwaniu (w sierpniu) oraz otrzyma dwa zestawy papierów UHK Gallery: jeden wybrany przez siebie i drugi z kolekcji, która będzie przedmiotem następnego wyzwania. Wygraną ogłosimy 20 lipca.

Pierwszą inspirację stworzyła dla nas zwyciężczyni poprzedniego wyzwania, Ania G-P, i jest to urocza, letnia kartka ślubna:

Nasza projektantka Janka wymyśliła damsko-męski obrazkowy duet, wykorzystując osobno brązowe i różowe papiery z kolekcji Allo Allo: 

 

A praca Moniki to ukwiecona, delikatna kartka z okazj urodzin:Czekamy na Wasze prace!

2 komentarze:

  1. Such variety of work! I like all of them.

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda, że nie wiedziałam....złożyłabym swoją pracę tutaj zamiast gdzieś indziej...ach te limity wyzwań :(

    OdpowiedzUsuń